Kondicionieru uzpilde, diagnostika un remonts.

Gaisa kondicionieru uzpilde, diagnostika un remonts Rīgā.

Gaisa kondicionēšana automašīnā pilda funkcijas, kas nodrošina komfortu salonā vadītājam un pasažieriem. Lai jums nebūtu jājūt diskomforts, periodiski nepieciešama gaisa kondicionētāja apkope un tā uzpildīšana. Bieži vien gaisa kondicionēšanas sistēma ir jāremontē.

auto kondicionieru uzpilde
auto kondicionieru uzpilde

Lielākā daļa automašīnu īpašnieku uzskata, ka gaisa kondicionētāja remontu nav nekā sarežģīta. Tomēr tā nav pilnīgi taisnība. Gaisa kondicionēšanas sistēma sastāv no vairākiem elementiem: kondensatora, ventilācijas sistēmas, kompresora, izplešanās vārsta un sausinātajā. Ja kāds no šiem elementiem kļūst nelietojams, visa sistēma pārstāj darboties.

Gaisa kondicionētāja remonta posmi:

  • · Pirmkārt, tiek pārbaudīts un diagnosticēts gaisa kondicionieris. To pārbauda, ​​vai nav noplūžu, jo visbiežāk gaisa kondicionētāja darbības traucējumi ir dzesēšanas šķidruma noplūde. Visbiežākais caurumu veidošanās iemesls ir korozija. Diagnostikas laikā tiek pārbaudīta arī sveša trokšņa klātbūtne un visas elektroniskās detaļas.
  • · Ja tiek atklāta noplūde vai citi darbības traucējumi, meistars sāk sistēmas remontu.
  • · Pēc remonta vai pilnīgas gaisa kondicionētāja ekspluatācijas gadījumā kapteinis pilnībā uzpilda sistēmu, izmantojot degvielas uzpildes staciju.

Kondicioniera sistēmas diagnostika un remonts:

  • Sistēmas diagnostika (ar datoru un vizuāla noplūdes pārbaude);
  • Kompresora darbības pārbaude
  • Kompresora remonts;
  • Radiatora un cauruļu remonts (lodēšana vai maiņa)
  • Cauruļu (alumīnija daļas) remonts bez demontāžas

Bieži vien gaisa kondicionētāja remonta laikā tiek nomainītas šļūtenes, jo tās visbiežāk uzrāda tehniskā šķidruma noplūdi. Šāds pakalpojums ir lēts, taču tas ilgu laiku ietaupīs jūs no gaisa kondicionēšanas problēmām.

Ja jums nepieciešama kondicioniera uzpildīšana ar freonu vai ja pamanāt gaisa kondicionēšanas sistēmas darbības traucējumus, nāciet uz mūsu autoservisu. Pieredzējuši amatnieki ar īpašu aprīkojumu novērsīs visas problēmas un īsā laikā veiks remontu un uzpildīšanu. Visi darbi ar garantiju. 

kondicionieru remonts
kondicionieru remonts

Pēc gaisa kondicionētāja remonta mēs no iztvaicētāja režģa mēs noņemam piesārņotājus un notīrām tā virsmu. Pašās beigās mēs apstrādājam ar antiseptisku līdzekli. Šādas darbības ir vajadzīgas, jo laika gaitā no ielas krītošās gružu un baktēriju daļiņas nogulsnējas uz iztvaicētāja virsmas. Tie var izraisīt gļotādu kairinājumu un pat izraisīt alerģiju. Gaisa kondicionēšanas sistēmas galīgā apstrāde arī salonā nodrošinās patīkamu smaku.