Elektrosistēmu remonts

Elektriskā sistēma atrodas jebkurā automašīnā, un mūsdienu transportlīdzeklī tā ir vienkārši milzīga. Akumulatora, startera, ģeneratora, aizdedzes sveču, optikas, datu nesēju un citu mašīnu sistēmu darbība ir atkarīga no elektrisko komponentu pareizas darbības.

Pati elektriskā sistēma ir vesels sastāvdaļu, ierīču, elementu un mikroshēmu komplekss. Visi nelieli darbības traucējumi var ietekmēt atsevišķu transportlīdzekļa sistēmu. Elektrisko iekārtu remontēt pats nav iespējams, ja neesat šīs jomas speciālists, taču ļoti iespējams, ka tas nodarīs kaitējumu un pasliktinās situāciju.

Galvenās un biežās elektroiekārtu darbības traucējumu pazīmes:

Pastāvīga un ātra akumulatora izlāde;
Vājš priekšējo lukturu, gabarītlukturu mirdzums;
Ieslēdzot aizdedzi, starteris slīd;
Traucējumi ģeneratorā;
Stikla tīrītāji un elektriskie logi nedarbojas pareizi.
Galvenais šādu darbības traucējumu iemesls ir pašas automašīnas vadu bojājumi vai aizdedzes ķēdes darbības traucējumi. Ja rodas šādi simptomi, reģistrējieties uzticamā autoservisā.

Kāpēc ir nepieciešams sazināties ar autoservisu?

Mēs ļoti iesakām sazināties ar servisa centru, lai labotu elektrisko aprīkojumu, jo tehniskajos centros ir visi nepieciešamie rīki precīzas diagnostikas veikšanai un nepareizas darbības cēloņa noteikšanai.

Ja jums ir mazs sadalījums, piemēram, izdegusies lukturītis, tad, protams, jūs pats varat nomainīt veco spuldzi uz jaunu. Bet, ja jūsu motors pastāvīgi apstājas, tad jau ir nepieciešama nopietna sarežģītas vilces sistēmas analīze, un speciālista nevar iztikt.

Bieži sadalījums notiek automašīnas vadu vados, tad ir nepieciešams meistars, kurš saprot ne tikai elektriķus, bet arī noteiktas markas elektriķus.

Vēl viens aspekts, kas runā par labu autoservisam, ir veiktā darba garantija un pēcpārdošanas serviss.

Autoservisā Autosaimnieks jūs iegūsit pieredzējušus speciālistus ar padziļinātām zināšanām par auto elektriķiem, mūsdienīgu aprīkojumu un instrumentiem precīzai diagnostikai. Turklāt mums ir sava rezerves daļu noliktava ar plašu produktu klāstu, un jums nevajadzēs ilgi gaidīt nepieciešamo detaļu piegādi. Mājīga atpūtas zona ļauj pavadīt laiku gaidot ar lielu komfortu.