Auto diagnostika

Automašīnas auto diagnostika ir rūpīga pārbaude: plānota vai pēc vajadzības. Diagnostika tiek veikta dažādu transportlīdzekļu sistēmu analīzei un pārbaudei. Pateicoties savlaicīgai pārbaudei, jūs varat noteikt mašīnas tehnisko stāvokli un jau agrīnā stadijā noteikt darbības traucējumus un novērst tos.

auto diagnostika audi
auto diagnostika audi

Diagnostika ir svarīga ne tikai profilaktiskos nolūkos, bet arī remonta laikā. Pirms uzzinājāt, kura konkrētā detaļa ir kļuvusi nelietojama, ir jā diagnosticē konkrēta sistēma vai visa automašīna kopumā.

Visaptveroša diagnostika ir nepieciešama, ja:

  • Motora darbība ir kļuvusi nestabila;
  • Ieslēdzot motoru, braucot, bremzējot, parādījās svešas skaņas un trokšņi;
  • Ir mainījusies automašīnas izturēšanās uz ceļa: automašīna sāka braukt uz sāniem, bremžu sistēma sāka iesprūst utt.

 

Audi diagnostika riga
Audi diagnostika Rīga

Diagnostika var būt trīs veidu: vizuālā, mehāniskā un datorizētā.

Izmantojot vizuālo diagnostiku, kā norāda nosaukums, speciālists pārbauda automašīnu no visām pusēm, iedarbina sistēmu un klausās svešas skaņas un trokšņus, ja tādi ir. Izmantojot mehānisko diagnostiku, notiek transportlīdzekļa dziļāka pārbaude. Izmantojot instrumentus, meistars pārbauda dažādas transportlīdzekļu sistēmas. Datordiagnostika ir visu sistēmu modernākais un visefektīvākais pētījumu veids. Pateicoties īpašam datoru aprīkojumam un programmatūrai, jūs varat noteikt gandrīz jebkuru, pat vismazāko nepareizu darbību automašīnā. Un tas, savukārt, ļauj sastādīt kompetentu remontdarbu plānu.

Mūsu autoservisā tiek veikta jebkura veida Audi, VW, Škoda, SEAT automašīnu diagnostika. Profesionāli speciāli aprīkoti stendi un kvalificēti speciālisti ātri un precīzi noteiks jūsu automašīnas darbības traucējumus un pēc iespējas ātrāk tos novērsīs. Lai iegūtu padomu par diagnostikas un remonta darbu grafiku un samaksu, zvaniet uz numuriem, kas norādīti vietnē.