seat diagnostika
Agregātu pārbaude
Ātrumkārba
Dzinēja remonts
sajūga maiņa
Stūres mehānisms
Regulāras apkopes
Amortizatori
Bremžu sistēma
Pirms pirkšanas pārbaude
Zobsiksnas maiņa
Piekares remonts
Sagatavošana uz TA
Kondicionieris
Auto elektriķis
Degvielas sistēma

SEAT APKOPE

Ja jums pieder SEAT auto markas automašīna, jūs izbaudāt šī transporta līdzekļa ērtības, ātrumu un uzticamību katrā braucienā. Lai vienmēr tā būtu, mašīna ir regulāri jākopj. Tieši šim nolūkam ir nepieciešama regulāra plānotā īpaša SEAT apkope.

Jūsu SEAT apkope ir ļoti svarīgs posms mašīnas ilgmūžībai bez remonta. Kāpēc nepieciešama plānota apkope? Katrai rezerves daļai ir savs resurss. Neatkarīgi no tā, cik uzmanīgi jūs vadāt automašīnu, detaļas nolietojas un tehniskie šķidrumi zaudē savas īpašības.

Ja veicat nomaiņu plānotā veidā, negaidot, kamēr mezgli un agregāti pārstāj pildīt savas funkcijas, tad tas maksās lētāk un būs jāpavada mazāk laika autoservisa.

Ja jūs ignorējat plānoto nomaiņu, tā beigsies ar nopietnu bojājumu ka rezultāts Jūsu SEAT remonts, kuru izmaksas būtiski ietekmēs jūsu budžetu. Katras detaļas kalpošanas laiku regulē ražotājs.

Ja šo rezerves daļu izmantojat norādītajā laikā, jūs riskējat nokļūt nepatīkamā situācijā uz ceļa.

Ja vēlaties, lai jūsu SEAT nekad nepieviltu uz ceļa, nevajadzētu ignorēt plānotās tehniskās apkopes un pārbaudes. Jūsu SEAT remonts nebūs nepieciešams, ja savlaicīgi veiksiet regulārs apkopes.

Reglamentēta apkopes un tehniska apskate:

Obligātās plānotās pārbaudes jāveic ik pēc 2 gadiem vai 20 tūkstoši reizes. Tomēr ir ieteicama arī ikgadēja un sezonāla apkope. Tā ir garantija, ka nevienas minūtes sadalījums netiks atstāts bez uzmanības.Tehnisko pārbaužu ietvaros tiek veiktas šādas darbības:

  • eļļas maiņa motorā un pārnesumkārbā;
  • gaisa un degvielas filtru nomaiņa;
  • aizdedzes sveču nomaiņa;
  • riepu, stikla tīrītāju slotiņu nomaiņa;
  • dzesēšanas šķidruma nomaiņa;
  • tehnisko šķidrumu līmeņa pārbaude;
  • bremžu kluču nomaiņa;
  • visu sistēmu diagnostika.

Ja jūs meklējat autoservisu, kurā jūs varat veikt savas SEAT apkopi, tehnisko pārbaudi un remontu par pieņemamu cenu, "Autosaimnieks"vienmēr ir jūsu rīcībā.